Oryginalna frezarka JSDA JD700

Oryginalna frezarka JSDA JD700 pomaga prowadzić  salon kosmetyczny gdzie przecież najważniejsze jest zadowolenie klientek. Od dłuższego czasu panuje moda na przedłużanie paznokci za pomocą żelu, co za tym idzie konkurencja na rynku jest dość duża. Jest to dość popularna metoda, która stała się podstawą każdej profesjonalnej stylistki. Żelowe przedłużanie znane jest również pod nazwą metoda światło-utwardzalna. Do modelowania światłem potrzebny jest specjalistyczny żel oraz lampa UV bądź LED. To dwa podstawowe przedmioty, niezbędne do stworzenia paznokcia.

Jak dobrze wiemy stworzenie paznokci żelowych wymaga wcześniejszej pielęgnacji i przygotowania paznokcia. Wygładzenie płytki, wycięcie skórek oraz wyrównanie paznokcia. Takie zabiegi bywają czasochłonne. Przez długi okres czasu do tego celu stosowało się pilniczki, nożyczki i inne narzędzia do paznokci. Dzięki rozwojowi technologii, kontroli produkcji oraz wszystkich procesów technologicznych udało się stworzyć JSDA JD700.

Oryginalna frezarka JD700 to wielofunkcyjne urządzenie elektryczne, które bezkonkurencyjnie zastępuję akcesoria kosmetyczne. Frezarka sprawdza się nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jest równie popularna wśród kobiet wykorzystujących ją do samodzielnego stosowania. Zasilana przez silniczek elektryczny oszczędza naszą energie i błyskawicznie radzi sobie z niedoskonałościami na naszych paznokciach.

Frezarka oryginalna JSDA JD700 to sprawdzony sposób na wyrównywanie paznokci, na wyprofilowaniu płytki oraz na wyeliminowaniu, wszystkich niekorzystnie wyglądających skórek. Frezarka nie jest trudna w użyciu. Napędzana nożnym pedałem ułatwia pracę każdej zawodowej kosmetyczce.

Frezarka charakteryzuję się wysoką dokładnością. Potrafi dotrzeć w najtrudniej dostępne miejsca, usuwając przy tym najcięższe zniekształcenia. Oryginalna frezarka JSDA JD700 pakowana jest w oryginalne, estetyczne pudełko. Do zestawu dołączane są min. instrukcja obsługi, zestaw frezów, pedał nożny, uchwyt rączki i oryginalna rączka frezarki. To małe urządzenie pozwoli Ci wykonywać efektowny manicure i pedicure sprawniej i dokładniej.

Dane techniczne:

  • Model: JD700
  • Przeznaczenie: Stylizacja paznokci
  • Moc: 35W
  • Napięcie 220V-240V 50-60 Hz
  • Waga: 1000g
  • Rozmiar: 130mm x 130mm x 80mm

 W zestawie:

  • Oryginalna frezarka JD700 35W
  • Oryginalna rączką frezarki
  • Uchwyt rączki

O to krótka recenzja naszej czytelniczki:

 

Jeśli zajmujecie się czy to profesjonalnie czy amatorsko stylizacją paznokci to koniecznie powinnyście się zastanowić nad zakupem frezarki – i to naprawdę dobrej jakości frezarki jaką z pewnością jest oryginalna frezarka JSDA JD700. Ta frezarka ma moc 35W więc doskonale radzi sobie z każdym rodzajem materiału, bez względu na to czy to będzie żel, hybryda czy akrylożel. Wszystko zależy tylko od tego jaki frez sobie dopasujemy do danej czynności, a reszta idzie jak po maśle! Frezarka ma siłę, nie zatrzymuje się, nie przerywa pracy, nie grzeje się. Świetnie pracuje już niskich obrotach, im mocniej tym oczywiście lepiej. Do frezarki dołączone jest cztery frezy: trzy diamentowe oraz jeden nośnik i nakładka. Głowica frezarki posiada mechanizm twist-lock więc wymiana frezów przebiega szybko i sprawnie. Sterowanie może odbywać się na stacji bądź z pomocą specjalnego pedału. Frezarka posiada obroty prawo/lewo, co zdecydowanie ułatwia pracę. Nadaje się do zabiegów pedicure ale i delikatnego opracowania skórek wokół paznokci. Jeśli zastanawiacie się jaki model wybrać to śmiało wybierajcie tą – jest naprawdę wygodna, poręczna i przede wszystkim świetnie się nią pracuje. To model przeznaczony typowo do salonów jednakże domatorki również spokojnie poradzą sobie z jej obsługą.

Dane techniczne:

Model: JSDA JD700
Przeznaczenie: Stylizacja paznokci
Moc: 35W
Napięcie 220V-240V 50-60 Hz
Waga: 1000g
Rozmiar: 130mm x 130mm x 80mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *